شما اینجا هستید

آموزش لینک دار کردن کلمات به صورت خودکار در وردپرس

آموزش لینک دار کردن کلمات به صورت خودکار در وردپرس
کی تم ۳۰ مرداد ۹۶ سئو بدون نظر 51 بازدید

آموزش لینک دار کردن کلمات به صورت خودکار در وردپرس

 

شاید در وردپرس برایتان پیش آمده باشد که در بیشتر مطالب از یک کلمه برای مثال کی تم استفاده کنید، و حوصله ندارید هر بار این کلمه را لینک دهید. امروز در این مقاله به بررسی حل این موضوع می پردازیم.لینک دار کردن کلمات به صورت خودکار در وردپرس برای سایت هایی که چندین نویسنده دارند و مدیریت سایت تاکید زیادی بر روی لینک بیلدینگ در مطالب دارند بهترین گزینه میباشد.

 

این افزونه ها رایگان در مخزن وردپرس موجود هستند و برای نصب کردن آن ها میتوانید از منوی سمت راست در پیشخوان وردپرس”افزونه ها-> افزودن” بروید و در کادر جستجو اسم افزونه معرفی شده را جسجو بکنید تا براحتی از طریق خود وردپرس بتوانید نصب را انجام دهید.

این افزونه ها چون همیشه در سایت فعال هستند بخاطر همین ممکن است که بر روی سرور شما فشار بیاورند یا ممکن هست که بدلیل نصب بودن افزونه های دیگر مشکل ناسازگاری افزونه ها در وردپرس برای شما ایجاد شود. در این حالت شما یا از یک افزونه دیگر استفاده بکنید و یا از طریق کد ها این قابلیت را به سایت خودتان اضافه بکنید.

۱- لینک دار کردن کلمات به صورت خودکار در وردپرس با افزونه Text Replace

 

آموزش لینک دار کردن کلمات به صورت خودکار در وردپرس

آموزش لینک دار کردن کلمات به صورت خودکار در وردپرس

این افزونه یکی از بهترین افزونه ها برای لینک دار کردن کلمات است که دارای تنظیمات زیاد و ویژگی های خاص می باشد.

 

۲-افزونه Word Replacer

2-افزونه Word Replacer

این افزونه یکی از افزونه های محبوب بین کاربران وردپرس است که کلمات را به جای کلمات، لینک ها و دیگر محتوا ها جای گذاری می کند. امکانات خوبی دارد و بر روی سرعت سایت شما هم تاثیری نمیگزارد.

 

۴-افزونه WP RegEx Replace

 

افزونه WP RegEx Replace

این افزونه به شما اجازه می دهد تا با عبارات منظم برای جای گذاری لینک ها در وردپرس، کار کنید.

 

۵- افزونه Real-Time Find and Replace

5-افزونهReal-Time Find and Replace

یکی از سریعترین و راحت ترین افزونه ها برای جای گذاری لینک ها در متن برای وردپرس به حساب می آید.

۶-لینک دار کردن کلمات به صورت خودکار در وردپرس با افزونهCM Search & Replace

این پلاگین یکی از بهترین گزینه ها برای وردپرس است که بسیار ارزان قیمت است و در پایگاه داده وردپرس شما تغیری ایجاد نمی کند.میتوانید قبل از لینک به صفحه یا پست،صفحه یا پست را تغیر دهید،دارای قابلیت جستجوی زمانی است،قابلیت پشتیبانی جایگزینی و جستجو بر اساس HTML است.

۷- لینک دار کردن کلمات به صورت خودکار در وردپرس با افزونه Real Time Find & Replace

مانند سایر افزونه های وردپرس است و دارای فیلتر ای مختلفی می باشد. این افزونه رایگان در مخزن وردپرس موجود میباشد و شما میتوانید از آن ها استفاده بکنید.

۸-لینک دار کردن کلمات به صورت خودکار در وردپرس با استفاده از کد

کد زیر را در فایل function.php خود قرار بدید. این فایل با نام functions.php در پوشه قالب وردپرس  فعال در سایت شما قرار دارد:

در کد فوق، به جای Alef کلمه ای که قصد لینک دار کردن را دارید بگذارید،به جای https://ktheme.ir/ لینک را قرار دهید. اگر از یک قالب وردپرس استفاده میکنید که مشکل ناسازگاری با افزونه های بالا را دارد، میتوانید براحت با قرار دادن کد بالا در سایتتون این لینک دار کردن خودکار مطالب رو در سایت انجام دهید.

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
support
پشتبانی
09301964667
درخواست پشتیبانی
Please Wait
Please Wait