شما اینجا هستید

جایگاه و وضعیت ووکامرس در جهان

جایگاه و وضعیت ووکامرس در جهان
کی تم ۲۶ شهریور ۹۶ آموزش بدون نظر 53 بازدید

جایگاه و وضعیت ووکامرس در جهان

سلام دوستان؛
این روزها بیش از هر فعالیت دیگری فعالیت های فروشگاهی در دنیای مجازی گل کرده است. شما فروشگاه های اینترنتی بسیاری را مشاهده می کنید که محصولات متنوع یا خدمات زیادی را ارائه می کنند. به نظر شما چند درصد از این فروشگاه ها بر پایهووکامرس ساخته شده اند؟ امروز میخواهیم به شیوه ای متفاوت به بررسی وضعیتووکامرس در جهان بپردازیم.

وضعیت ووکامرس در جهان

ووکامرس به عنوان یک فروشگاه ساز قدرتمند مورد تایید بسیاری از صاحبان وبسایت ها قرار گرفته است. مزیت رقابتی که نسبت به فروشگاه سازهای دیگر دارد این است که یک افزونه می باشد و به تنهایی می تواند یه فروشگاه را در کنار یک وبسایت کامل به وجود آورد. در اینفوگرافیک امروز می خواهیم به وضعیت ووکامرس در جهان بپردازیم.

ووکامرس را از سال ۱۳۹۰ تا پایان ۱۳۹۵ از لحاظ پیشرفت در حوزه ی افزونه ها و خلق جدیدترین ها، قالب های ووکامرسی و درصد رایگان و پرمیوم بودن آنها، تعداد دانلودها در هر سال و پیشرفت ووکامرس در هر سال و در کل اتفاقاتی که طی این سال ها برای این فروشگاه ساز افتاده است بررسی می کنیم. نظر شما را به اینفوگرافیک ساده و در عین حال کاربردی زیر جلب میکنم.

 

 

در صورتی که قصد خرید قالب وردپرس دارید سایت کی تم با تخفیف ویژه و همواره مشاوره رایگان خرید قالب وردپرس  آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز سایت کی تم  هستیم

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
support
پشتبانی
09301964667
درخواست پشتیبانی
Please Wait
Please Wait