خرید قالب اورجینال از تم فارست themeforest

در کم تر از دو ساعت قالب اصلی و کاملا اورجینال همراه با اکانت سایت تم فارست themeforest در اختیار شما قرار می گیرید که مسقیما می توانید از خود سایت تم فارست قالب را دانلودکنید .

( قالب اورجینال وردپرس  ، قالب اورجینال پرستاشاپ  ، قالب جوملا اورجینال و اصلی ، قالب اپن کارت اورجینال و اصلی ، قالب مجنتو اورجینال و اصلی ، قالب دروپال اورجینال و اصلی ، قالب فریر اورجینال و اصلی ، قالب مای بی بی اورجینال و اصلی و … )

شماره تماس در صورت مشاوره و خرید قالب اورجینال از تم فارست : ۰۹۳۰۱۹۶۴۶۶۷

لطفا فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرید

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]

 

کی تم ارائه دهنده قالب اورجینال 

خرید مستقیم از تم فارست 

 

“امروزه داشتن وبسایت امری ضروری برای تمام کسب و کارهای اینترنتی در هر صنف و تجارتی است. لذا طراحی، یکی از ارکان اصلی برای ارتباط با مشتری می باشد. ” کی تم” با ارائه بهترین و مناسب ترین قالب های وردپرس، شما را در این زمینه یاری می کند و قدم به قدم برای راه اندازی وبسایت، همراه شماست.
شاید شما هم بخواهید از قالب های خارجی برای سایت خود استفاده کنید؛ نگران نباشید! “کی تم” با داشتن تیم برنامه نویسی مجرب در کنار شماست تا قالب های موردنظرتان را فارسی سازی کرده و دراختیار شما قرار دهد.
“کی تم“ نه تنها در ارائه بهترین قالب ها در کنار شماست، بلکه در مشاوره و خرید نیز همراه شما خواهد بود.
“کی تم“ شما را در خرید و نصب افزونه های وردپرس و سازگاری آن ها با قالب دلخواهتان حمایت می کند. همانطور که می دانید وردپرس افزونه های بسیار گسترده ای دارد که انتخاب بهترین افزونه برای هر کسب و کار اینترنتی نیاز به تجربه ای گسترده دارد که تیم “کی تم” با کمال میل این تجارب را در اختیار شما می گذارد.
یکی از مهم ترین راه هایی که شما می توانید کالا ها و خدمات خود را برای مشتریان بهتر نشان دهید، ایجاد ساختار مناسب سئو برای وبسایت می باشد که در این زمینه نیز “کی تم” با تجارب و دانش خود درمورد پیچ و خم های موتورهای جستجو یاری گر شماست.
روی “کی تم” حساب باز کنید…
 “کی تم” ؛ ارائه دهنده قالب های اورجینال
 “کی تم” ؛ ارائه دهنده نسخه ایرانی قالب های خارجی
 “کی تم” ؛ پشتیبانی کامل وردپرس و قالب ها
 “کی تم” ؛ ارائه دهنده خدمات سئو
 “کی تم” ؛ نصب و راه اندازی ۰ تا ۱۰۰ وبسایت”