خرید قالب اورجینال از تم فارست themeforest

در کم تر از ۶ ساعت قالب اصلی و کاملا اورجینال همراه با اکانت سایت تم فارست themeforest در اختیار شما قرار می گیرید که مسقیما می توانید از خود سایت تم فارست قالب را دانلود کنید.

( قالب اورجینال وردپرس  ، قالب اورجینال پرستاشاپ  ، قالب جوملا اورجینال و اصلی ، قالب اپن کارت اورجینال و اصلی ، قالب مجنتو اورجینال و اصلی ، قالب دروپال اورجینال و اصلی ، قالب فریر اورجینال و اصلی ، قالب مای بی بی اورجینال و اصلی و … )

شماره تماس در صورت مشاوره و خرید قالب اورجینال از تم فارست : ۰۹۲۱۵۴۸۷۳۲۱

 

 

کی تم ارائه دهنده قالب اورجینال 

خرید مستقیم از تم فارست 

 

خرید از تم فارست envato market و سایر مراجع

خرید از تم فارست envato که مخزن سایت های تم فارست , کودیکایون , ویدیو هایو و … می باشد خدمتی دیگر از وب سایت دیجی وردپرس برای کاربران ایرانی می باشد. امروزه با رشد بسیار بالای فعالیت های اینترنتی کاربران و مدیران سایت ها نیاز به تهیه برخی قالب , افزونه , اسکریپت و فایل های آماده از سایت های بزرگی مثل envato دارند. از این رو خرید از مارکت های هچون مارکت تم فارست برای خرید هر محصولی نیاز است که از طریق پی پال اقدام به پرداخت هزینه کنیم که این امر در ایران کمی با مشکل مواجه شده است.

خرید از تم فارست envato market فروشگاه های Codecanyon , Themeforest

تیم دیجی وردپرس در نظر دارد با خرید از انواتو , خرید از تم فارست برای راحتی و آسودگی خاطر کاربران محصولاتی که قصد خرید آنها را دارید از سایت هایی که در ادامه لیست خواهیم کرد می توانید درخواست خود را به مجموعه ما ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن خرید شما را انجام دهیم.

برای درخواست خرید از تم فارست و انواتو بزرگترین فروشگاههای دنیا theme forest , codecanyon , videohive , audiojungle , graphicriver , photodune , ۳docean  که همگی برای مجموعه انواتو envato market می باشد چندین روش برای اقدام به خرید خواهید داست که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.