شما اینجا هستید

۳۰ عادت موثر بر تیم تولید محتوا

۳۰ عادت موثر بر تیم تولید محتوا
کی تم ۲۶ شهریور ۹۶ آموزش بدون نظر 54 بازدید

۳۰ عادت موثر بر تیم تولید محتوا

سلام همراهان وردپرسی!
تولید محتوا به عنوان هسته ی تمامی فعالیت های ما باید در صدر موضوع قرار گیرد زیرا همه فعالیت های ما و از همه مهم تر به نتیجه رسیدن آنها مدیون تولید محتوای خوب و اصولی است. حال ما برای تولید محتوای خود به تیمی قوی نیاز داریم تا اینکار به نحو احسنت و در زمان های مشخصی صورت گیرد. اینکه یک تیم بتواند موثر باشد به عوامل زیادی بستگی دارد! امروز میخواهیم ۳۰ عادت موثر بر تیم تولید محتوا را بررسی کنیم. امیدوارم بتوانید از این عادات در کار خود نیز استفاده کنید.

عادت موثر بر تیم تولید محتوا

برای اینکه بتوانید یک تیم پویا و قدرتمند داشته باشید تا بتوانند محتوای خوب و منحصر به فردی را تولید کنند باید عوامل و عادت موثر بر تیم تولید محتوا را به وجود آورید. یعنی مواردی که به مرور زمان برای آن ها به صورت یک عادت روزمره در کار شود. ما این موارد را در یک اینفوگرافیک تهیه کردیم که در دسته بندی های مشخصی جای گرفته اند و در این مطلب به روایت تصویر به آن پرداخته می شود. امیدوارم بتوانید ۵ دقیقه از وقت خود را به مشاهده این اینفوگرافیک اختصاص دهید!

دسته بندی های موجود

  • توسعه ایده ها
  • اولویت بندی
  • مراحل ایجاد
  • سازماندهی و ذخیره
  • انتشار و تبلیغ و ترویج محتوای تولید شده

 

 

در صورتی که قصد خرید قالب وردپرس دارید سایت کی تم با تخفیف ویژه و همواره مشاوره رایگان خرید قالب وردپرس  آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز سایت کی تم  هستیم

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
support
پشتبانی
09301964667
درخواست پشتیبانی
Please Wait
Please Wait