همیار وردپرس

با سلام خدمت بازدید کنندگان سایت کی تم مدتی بود می خواستن بخش همیار وردپرس رو راه اندازی کنم که علاقمندان به وردپرس و دوستانی که در زمینه ی وردپرس آشنایی دارن و می تونن به هر نحوی مطالب آموزشی , معرفی و … بتونن فعالیت داشته باشن , این بخش با نام همیار وردپرس راه اندازی شده و نشانه ی این که شما هم می توانید یک همیار برای وردپرس باشید.

همون طور که میدونید در محیط اینترنت چه قالب های وردپرس رو در نظر بگریم , افزونه وردپرس , آموزش وردپرس , هک وردپرس و … نمی توان تصور کرد که روزی همه چی تموم میشه یعنی فرض کنیم می خواهیم قله ای را فتح کنیم خوب بعد طی زمانی که باید به قله میرسیدیم رو طی کنیم به قله خواهیم رسید این فقط یک مثال بود برای تصور در زمینه ی وردپرس واقعا هر چه بیندیشیم باز کمه و روز به روز به مطالب اموزشی , قالب و … افزوده میشه.

حال بخش همیار وردپرس را راه اندازی کرده ایم تا دوستان عزیز , کاربران , وبمستران و … بتونن مطالب مفید خودشون رو با سایر دوستانشون به اشتراک بزارن و بتونیم وردپرس رو به صورت کامل پوشش بدیم . یه ضرب المثل “من در آوردی” دست به دست هم دهیم وردپرس را کنیم آباد.

از ز مانی که سایت کی تم  راه اندازی شده به خوبی پاسخگوی همه ی دوستان عزیز بودیم و خدا رو شکر راضی کننده بوده , حال با دعوت از دوستان علاقمند به نویسندگی و ارسال پست , قالب و … می خواهیم کمی فعالیت رو بیشتر کنیم و اگر خدا بخواهد این مسیر طولانی را سریع تر جلو بریم.

سخنی با تازه کارهایی که می خواهد وردپرس کار شوند و در ابتدای راه هستند

مطئمنا علاقمندان وردپرس خیلی زیاده و در این امر هیچ شکی نیست , همچنین روز به روز بر تعداد علاقمندان و دوستدارن این مدیریت محتوا افزوده میشه , اگر شما هم می خواهید یک وردپرس کار شوید باید راهکار آن را خوب بدانید همون طور که در بالا گفته شد تصور مطالب , قالب ها , افزونه ها و … ممکن نیست روز به روز نیز بیشتر میشه حال باید وردپرس رو به گونه ای یاد بگیرید که فراموش نشه , راهکاری که در این جا گفته میشه فقط یک پیشنهاد است.

پیشنهاد کی تم برای دوستان تازه کار که نمی خواهند وردپرس کار شوند , نوشتن است شما شروع به آموزش می کنید و مطلبی که می خوانید رو یاد می گیرید , اگر این مطلب رو بنویسید بیشتر در ذهن شما میمونه تا خوندن به صورت روزنامه وار , مثلا با یک کد آشنا شدید فقط خوندید که این کد کارش x هست , اگر خودتون ننویسید و امتحان نکنید مطمئن باشید فراموش خواهید کرد.

از وردپرس کاران تازه کار دعوت می شود در صورت که علاقه داشته باشند مطالب اموزشی که یاد میگیرن رو با سایر دوستان نیز به اشتراک بگذارند.

شما هم همیار وردپرس شوید