شما اینجا هستید

قالب وردپرس زیبا و حرفه ای برای کاریابی و دایرکتوری وی زی Wyzi

قالب وردپرس زیبا و حرفه ای برای کاریابی و دایرکتوری وی زی Wyzi

قالب وردپرس زیبا و حرفه ای برای کاریابی و دایرکتوری وی زی Wyzi

قالب وردپرس حرفه ای برای کاریابی و دایرکتوری وی زی ، قالب وردپرس زیبا و دایرکتوری کاریابی وی زی ، قالب وردپرس حرفه ای دایرکتوری وی زی ، قالب وردپرس دایرکتوری وی زی

Wyzi – Business Finder and Service Provider Booking WordPress Social Look Directory Listing Theme

Wyzi Service Business Finder قالب وردپرس یک فروشگاه دایرکتوری پیشرفته کسب و کار اجتماعی و سرویس چند منظوره است که هدف آن ایجاد یک وب سایت است که شکاف میان شرکت ها و مشتریان را برطرف می کند. شما می توانید مالک لیست (سرویس یا مالک کسب و کار) و مشتریان داشته باشید. صاحبان فهرست باید Dashboard را برای مدیریت فهرست های خود از. مدیر همچنین می تواند تعداد نامحدودی از لیست ها را ایجاد کند و همه آنها را از قسمت Backend مدیریت کند. صاحب کسب و کار می تواند یک شرکت یا یک کارگر دستی یا یک دکتر باشد و مشتریان می توانند محصولات را خریداری کنند یا یک سرویس از طرف مالک کسب و کار را رزرو کنند.

هر صاحب کسب و کار / خدمات می تواند یک دیوار کسب و کار و پست کسب و کار وضعیت، به اشتراک گذاری اخبار خود، به روز رسانی ها، تصاویر و فیلم ها، مدیریت تقویم رزرو، مدیریت نشست، به علاوه فروش محصولات و ارسال کار واگذاری. صاحبان کسب و کار دارای نمای داخلی خود هستند. مشتریان می توانند نظرات خود را درباره مالکیت های کسب و کار برای تعامل مستقیم بین کسب و کارها و مشتریان بخوانند.

رزرو یک ویژگی قدرتمند در قالب وردپرس حرفه ای برای کاریابی و دایرکتوری وی زی است، جایی که هر صاحب لیست می تواند تقویم خود را برای هر یک از لیست های خود داشته باشد، تنظیم فاصله زمانی، فضاهای ملاقات، زمینه های سفارشی، prodcuts برای مشتریان را برای پرداخت و خیلی بیشتر. درخواست های انتصاب ها را می توان از داشبورد مالک پذیرفته یا رد کرد. مشتریان همچنین می توانند قرار ملاقات های رزرو شده خود را از داشبورد کاربر خود مشاهده کنند.

در قالب وردپرس حرفه ای برای کاریابی و دایرکتوری وی زی هر کسب و کار میتواند دیوار خود را داشته باشد که میتوانند وضعیت کار اخبار عکس ها و ویدئو های مربوطه را در آن به اشتراک بگذارند و مشتریان میتوانند کار مورد نظر را لایک کنند.

آگهی ها میتواند رایگان ارسال شود یا میتوان برای هر آگهی کار قیمتی به صورت امتیاز در نظر گرفت تا صاحبان کسب و  کار با خرید امتیاز( از طریق ووکامرس ) و افزایش امتیاز خود به ارسال آگهی های متعدد بپردازند.در ادامه به بررسی قالب کاریابی ویزی میپردازیم:

 

بسته نصب سریع قالب وردپرس کاریابی و دایرکتوری وی زی Wyzi

 برای راه اندازی سریع قالب بسیار مفید میباشد، برای کسانی که تازه قصد راه اندازی سایتشان را دارند بسته نصب سریع میتواند بسیار مفید باشد، شما میتوانید در کمتر از ۵ دقیقه فقط با چند کلیک سایت خودتان را کاملا آماده همانند پیش نمایش فارسی که در سایت ما مشاهده میکنید پیاده سازی بکنید. نصب رایگان قالب از طرف کی تم   نیز انجام میشود و ما در کمترین زمان ممکن سایت شما را با همه امکانات همانند پیش نمایش فارسی پیاده سازی میکنیم .

آپدیت مادام العمر قالب وردپرس کاریابی و دایرکتوری وی زی Wyzi

قالب وردپرس کاریابی و دایرکتوری وی زی Wyzi  با توجه به اینکه در هر بار آپدیت قالب و ارائه نسخه جدیدتر مشکلات بسیار زیادی در آن رفع میشوند ما همیشه به محض ارائه نسخه جدیدتر قالب شروع به بروزرسانی آن قالب در سایت خود میکنیم و همه مشتریان در پنل کاربری خود میتوانند نسخه قبلی را دانلود بکنند. دانلود

کدنویسی استاندارد و بهینه قالب و نمایش سایت در رتبه های بهتر گوگل

کدنویسی استاندارد یکی از نکته های بسیار مهم در خرید قالب وردپرس میباشد با توجه به اینکه هیچ مشتری آدرس سایت شما را نمیداد و معمولا مشتریان ز طریق جستجو در گوگل وارد سایت شما میشوند بخاطر همین باید توجه ویژه ای بر روی کدنویسی سئو بکنید تا گوگل بتواند بصورت کامل سایت شما را ایندکس بکند، قالب وردپرس کاریابی و دایرکتوری وی زی Wyzi بدلیل کدنویسی بهینه و استاندارد موجب میوشد تا سایت شما نسبت به رقبا در رتبه های بهتر جستجو های گوگل قرار بگیرد همچنین سرعت لود و بارگزاری بسیار بالای قالب نیز موجب میشود تا در کمترین زمان برای مشتریان شما سایت لود شود.


نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
آخرین مطالب