شما اینجا هستید

قالب html حرفه ای شرکت، کسب و کار، نمونه کارها، خلاق، وبلاگ، آژانس Webster

قالب html حرفه ای شرکت، کسب و کار، نمونه کارها، خلاق، وبلاگ، آژانس  Webster

قالب html تک صفحه ای Webster

Webster – Responsive Multi-purpose HTML5 Template

وبستر یک قالب منفرد چند منظوره ۱۰۰٪ پاسخگو با ویژگی های قدرتمندی است. برنامه نویسی ساده و به خوبی ساختار یافته، طرح با کیفیت بالا و انعطاف پذیر، ویژگی های مقیاس پذیر همراه با طرح های رنگی برای ایجاد وب سایت های سفارشی. با بوت استرپ، مگا منو پاسخگو و طرح بندی های مختلف از جمله تم های وبلاگ های باور نکردنی، Webster به شما امکان دسترسی آسان برای ایجاد وب سایت های زیبا و مشتری محور را ارائه می دهد. طرح های منحصر به فرد، نمونه کارها چشم نواز و ابزارهای وب سایت نوآورانه طراحی یکپارچه برای افزایش کسب و کار خود را آنلاین.

این قالب برای همه نوع کسب و کار مانند شرکت، کسب و کار، نمونه کارها، خلاق، وبلاگ، آژانس و بسیاری دیگر … سفارشی با توجه به نیازهای کسب و کار شما و یا مشتری با ویژگی های نهایی.

قالب سبک – بله، تنها چند اسکریپت در پایین فایل HTML وجود دارد. تمام پلاگین های دیگر فقط زمانی که در صفحه خاص مورد نیاز هستند، dinamicaly را بارگذاری می کنند. شما لازم نیست که به طور مداوم افزونه ها را اضافه کنید. i.e: اگر شما با استفاده از جادوگر جادوگر در صفحه اصلی، فایل جادوگر carousel.min.js dinamicaly بارگیری کنید. اگر هیچ پلاگین مورد نیاز نیست، هیچ پلاگین بارگذاری نمی شود.


محمد حسنی ۳۰ آبان ۹۶ قالب html | دانلود قالب html قالب html چند منظوره قالب html شخصی بدون نظر 144 بازدید
نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
آخرین مطالب