شما اینجا هستید

قالب فروشگاهی پرستاشاپ | Warehouse

قالب فروشگاهی پرستاشاپ  |  Warehouse

قالب فروشگاهی پرستاشاپ | Warehouse

Warehouse – Responsive Prestashop 1.6 & 1.7 theme

بسادگی می توان به وسیله قالب ویرهاوس همه چیز را سازماندهی کرد. فروشگاه شما نوین و زیبا خواهد بود. گذشته براین، ویرهاوس از سئو بهینه شده برای بهبود رتبه استفاده می کند.

این قالب با ۱۷ پوسته از پیش ساخته ارائه شده، می توانید از این پوسته ها در فروشگاه خود بکار ببرید. ولی شما می توانید از ابتدا آغاز کرده و الگو و پوسته روند خود را شکل داده و یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای به نظر رسید. با داشتن ویژگیهایی هم چون صفحه ساز کشیدن و راه کردن با ویرایشگر پیشرفته قالب، شما می توانید شمار بی پایانی طراح که نیاز دارید بسازید.
اگر به هر گونه کمکی در راستای تنظیم قالب نیاز دارید، پشتیبانی دستی برای پاسخ به نیاز شما وجود دارد.

 

فیلم آموزش کار باقالب فروشگاهی پرستاشاپ | Warehouse  + بسته نصب سریع + نصب رایگان

قالب فروشگاهی پرستاشاپ | Warehouse  همراه با فیلم آموزش ۰ تا ۱۰۰ کار با قالب ارائه میشود ، همه قسمت های قالب به زبان فارسی توضیح داده شده است منو ها  ، صفحه ساز قالب، تنظیمات قالب ، افزونه های لازم برای کار کردن با قالب هدر ها و فوتر ها و کدهایی که در ابزارک ها قرار میگیرند و دسته بندی ها و… همگی در این فیلم آموزش کار با قالب پرستاشاپ توضیح داده شده است و بعد از مشاهده فیلم آموزشی شما به همه قسمت های قالب تسلط کامل خواهید داشت و میتوانید از همه امکاناتی که در قالب قرار دارد استفاده بکنید.

بسته نصب سریع قالب فروشگاهی پرستاشاپ | Warehouse

 برای راه اندازی سریع قالب بسیار مفید میباشد، برای کسانی که تازه قصد راه اندازی سایتشان را دارند بسته نصب سریع میتواند بسیار مفید باشد، شما میتوانید در کمتر از ۵ دقیقه فقط با چند کلیک سایت خودتان را کاملا آماده همانند پیش نمایش فارسی که در سایت ما مشاهده میکنید پیاده سازی بکنید. نصب رایگان قالب از طرف کی تم   نیز انجام میشود و ما در کمترین زمان ممکن سایت شما را با همه امکانات همانند پیش نمایش فارسی پیاده سازی میکنیم .

آپدیت مادام العمر قالب فروشگاهی پرستاشاپ | Warehouse

قالب فروشگاهی پرستاشاپ | Warehouse  با توجه به اینکه در هر بار آپدیت قالب و ارائه نسخه جدیدتر مشکلات بسیار زیادی در آن رفع میشوند ما همیشه به محض ارائه نسخه جدیدتر قالب شروع به بروزرسانی آن قالب در سایت خود میکنیم و همه مشتریان در پنل کاربری خود میتوانند نسخه قبلی را دانلود بکنند. دانلود

کدنویسی استاندارد و بهینه قالب و نمایش سایت در رتبه های بهتر گوگل

کدنویسی استاندارد یکی از نکته های بسیار مهم در خرید قالب پرستاشاپ میباشد با توجه به اینکه هیچ مشتری آدرس سایت شما را نمیداد و معمولا مشتریان ز طریق جستجو در گوگل وارد سایت شما میشوند بخاطر همین باید توجه ویژه ای بر روی کدنویسی سئو بکنید تا گوگل بتواند بصورت کامل سایت شما را ایندکس بکند، قالب فروشگاهی پرستاشاپ | Warehouse  بدلیل کدنویسی بهینه و استاندارد موجب میوشد تا سایت شما نسبت به رقبا در رتبه های بهتر جستجو های گوگل قرار بگیرد همچنین سرعت لود و بارگزاری بسیار بالای قالب نیز موجب میشود تا در کمترین زمان برای مشتریان شما سایت لود شود.

 


محمد حسنی ۶ آذر ۹۶ پرستاشاپ قالب پرستاشاپ بدون نظر 292 بازدید
نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
آخرین مطالب