شما اینجا هستید

افزونه وردپرس social locker برای اشتراک گذاری به ازای دانلود

افزونه وردپرس social locker برای اشتراک گذاری به ازای دانلود

افزونه وردپرس social locker برای اشتراک گذاری به ازای دانلود ، دریافت تخفیف ، مشاهده ویدئو و …

Social Locker for WordPress

آیا شما همچنان به قرار دادن دکمه های اجتماعی در هر صفحه وب سایت خود ادامه می دهید، اما بازدید کنندگان دوست ندارند / محتوای شما را به اشتراک بگذارند، همانطور که اغلب شما مایل هستید؟

شما باید مردم را به دلیل اینکه آنها نیاز به کلیک بر روی دکمه های اجتماعی در وب سایت خود را دارند. حتی اگر مردم واقعا محتوای شما را دوست دارند، وبسایت یا fanpage دوست ندارند، بر روی دکمه ها کلیک نمیکنند زیرا آنها درباره شما، مزایای شما یا ترافیک شما نگران نیستند.

مردم به چیزی اضافی نیاز دارند تا منافع خود را جرقه بزنند و آنها را به عمل بکشاند.

برای دسترسی به مطالب خود، برای دریافت تخفیف، برای دانلود، خواندن پایان دادن به مقاله خود، تماشای یک ویدئو یا دیدن یک عکس خنده دار از افراد بخواهید که با «Like / Tweet / + 1» «پرداخت» شوند. و دکمه های اجتماعی شروع به کار خواهد کرد که باید باشد!

افزونه Locker  پلاگین وردپرس است که محتوای با ارزش ترین سایت خود را در پشت مجموعه ای از دکمه های اجتماعی قفل می کند تا بازدید کننده دوست دارد، به اشتراک بگذارید، + ۱s یا توییت صفحه شما. این کمک می کند تا به بهبود عملکرد اجتماعی وب سایت شما، به اشتراک گذاری بیشتر / سهام، ایجاد پیروان کیفیت و جذب ترافیک بیشتر از شبکه های اجتماعی.
چگونه کار می کند؟
همه چیزهایی که لازم دارید انجام دهید این است که بخشی از محتوایی را که میخواهید قفل کنید را انتخاب کنید، روی یک دکمه کلیک کنید و به پایان رسید.

 

افزونه وردپرس social locker برای اشتراک گذاری به ازای دانلود

افزونه وردپرس social locker برای اشتراک گذاری به ازای دانلود

به این ترتیب شما می توانید از مقالات، فیلم ها، صوتی، تصاویر، لینک دانلود، کد کوپن و یا هر چیز دیگری که می توانید به عنوان یک انگیزه برای افرادی که به شما علاقه مند یا اشتراک دارند، فکر کنید.

۱٫ ترافیک اجتماعی را مدیریت کنید: قفسه اجتماعی به طور سیستماتیک ترافیک ویروسی را به وب سایت شما، قیف انتخاب شما یا صفحه فروش شما اضافه خواهد کرد. هنگامی که کاربران صفحه خود را به اشتراک گذاشته یا صدای جیر جیر خود را برای دسترسی به محتوا که قفل شده است، دوستان خود را ببینید و برخی از آنها وب سایت شما را ببینید. این دوباره و دوباره تکرار خواهد شد.

۲٫ ایجاد طرفداران کیفیت و طرفداران: هر وبلاگنویس و کارآفرین اینترنتی می دانند چقدر سخت است که طرفداران و پیروان خود را، به ویژه برای وب سایت های جدید با بودجه کم، بدست آوریم.

هر بازدید کننده از سایت خود را برای پیگیری شما دریافت کنید. در تماس با مخاطبین خود نگه دارید و وفاداری ایجاد کنید. فقط محتویات ارزشمند را قفل کنید و به بازدیدکنندگان بگویید که محتوای قفل شده فقط برای طرفداران و پیروان شما در دسترس است.

۳٫ بهبود رتبه بندی جستجوگرها: الگوریتم جستجوی گوگل در هنگام تعیین چه نتایجی برای یک پرس و جو جستجو و در چه نظری، بیش از ۲۰۰ عامل را در نظر می گیرد. رسانه های اجتماعی یکی از مهم ترین عوامل در الگوریتم خود هستند و تأثیر قابل توجهی بر نحوه یابی سایت در جستجوی دارند.

نتایج در نتایج جستجوی آلی “موقعیت های بالا دارای تعداد زیادی از موارد مورد علاقه، سهام، + ۱ و توییت است. بنابراین، بهتر است عملکرد رسانه های اجتماعی شما، نتایج جستجوگر شما بهتر است.

افزونه وردپرس social locker برای اشتراک گذاری به ازای دانلود

افزونه وردپرس social locker برای اشتراک گذاری به ازای دانلود

 

وقتی این ویژگی را در بعضی از سایتهای مشتری ما تست کردیم، ما به دور از این که این ویژگی توجه تعداد زیادی بازدید کننده را جلب کرد، دمیده شد. اگر مردم ببینند و چه چیزی پس از باز شدن دریافت کنند، افزونه کارآیی بیشتری دارد.

پیگیری نتایج خود را با ساخته شده در تجزیه و تحلیل پیشرفته
پلاگین Social Locker همراه با ابزارهای پیشرفته تجزیه و تحلیل به منظور پیگیری نحوه ارتباط کاربران با قفسه ها می باشد. به راحتی تشخیص دهید کدام قفسه که در آن صفحات غیر از دیگران انجام شده است، چگونه برای بهینه سازی قفسه های خود و آنچه که شما می توانید متفاوت برای بهبود نتایج خود

افزونه وردپرس social locker برای اشتراک گذاری به ازای دانلود

 

 

 


محمد حسنی ۷ دی ۹۶ افزونه وردپرس وردپرس بدون نظر 86 بازدید
نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
آخرین مطالب