شما اینجا هستید

دانلود بهترین قالب html دایرکتوری Directory

دانلود بهترین قالب html  دایرکتوری  Directory

دانلود بهترین قالب html دایرکتوری Directory

این یک راه حل ایده آل برای هر کسی است که مایل به ایجاد دایرکتوری موفق و فهرست وب سایت ها است. این مسابقه مناسب مسافرت، املاک، رستوران، هتل یا هر نوع فهرست سایت دیگر است. دایرکتوری شامل ۵ صفحه فهرست باور نکردنی با طراحی مدرن و نقشه گوگل است، هر کدام از گزینه های متعدد بازدید کننده برای مرور و جستجوی مقصد به سرعت و به آسانی، وعده داده است تا از لذت بخش ترین تجربه را بیاموزد. حتی یک صفحه دسته وجود دارد که در آن همه مقصد به وضوح برای جستجوی راحت طبقه بندی شده است.

البته، قالب همچنان سایر صفحات لازم مانند درباره، تماس، وبلاگ، ورود به سیستم را فراهم می کند – ثبت نام و به ویژه صفحه داشبورد کاربر، که کمک می کند مشتری بررسی رزرو خود را. برای کسانی که دستگاه های دستی را ترجیح می دهند، دایرکتوری کاملا پاسخگو و متقابل مرورگر سازگار است.

 

فهرست Hub بهترین دایرکتوری کسب و کار و لیست قالب ساخت در boostrap 3.7 با ویژگی های بیشتر و توسعه دهنده دوستانه است. این فهرست دایرکتوری HTML قالب طراحی شده برای دایرکتوری های کسب و کار محلی، بازاریابی کسب و کار، دایرکتوری آنلاین کسب و کار، فهرست شهر، لیست محلی و یا سایر خدمات دایرکتوری تجاری است.

 

امکانات
طراحی منحصر به فرد و پاک
چند دستگاه پشتیبانی: طراحی کاملا پاسخگو
بوت استرپ ۳٫۷
داشبورد قدرتمند
Google Map Integrated
۴ صفحات اصلی
۳ رده سبک
۲ طراحی لیست
همه صفحات ضروری
فونت های گوگل رایگان
آیکون های فونت رایگان
W3C معتبر است
مرورگر صلیبی سازگار است


محمد حسنی ۹ اردیبهشت ۹۷ قالب html | دانلود قالب html قالب html دایرکتوری بدون نظر 113 بازدید
نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
آخرین مطالب