شما اینجا هستید

قالب وردپرس کودکان و نوجوانان -Kids Heaven

قالب وردپرس کودکان و نوجوانان -Kids Heaven

قالب وردپرس کودکان و نوجوانان -Kids Heaven

 

این قالب چند منظوره WordPress شامل ۹ صفحه اصلی جذاب، هر یک از آنها با گرافیک زیبا ، رنگ های پر جنب و جوش، آیکون های جذاب و خیلی بیشتر. علاوه بر این، بچه های دنیا همراه با ویژوال کامپوزر ، به طوری که شما می توانید وب سایت را به عنوان شما می توانید ایجاد و سفارشی.

پشتیبانی از پلاگین ووکامرس WooCommerce قدرتمند، شما می توانید بدون در نظر گرفتن زمان شروع به فروش محصولات.  سازگاری با افزونه  های چند زبانه وردپرس WPML، ایمیل شامپاین، تقویم رویداد، BuddyPress، و BBPress.

فقط به پایین حرکت می کنید می توانید بسیاری از ویژگی های کاربر پسند و پیشرفته را پیدا کنید. ما مطمئن هستیم که شما می توانید بیننده های خود را با استفاده از کودکان و نوجوانان به نمایش بگذارید.

HTML و CSS: این قالب جهانی کودکان   HTML5 و CSS3 با اعتبار سنجی w3c ساخته شده است. این به این معنی است که سایت شما به آخرین فن آوری به روز شده و با کدگذاری معنایی کدگذاری شده است و با تکنیک های SEO برای رتبه بندی بالاتر توسط موتورهای جستجو ساخته شده است. موضوع تم کودکان و نوجوانان SEO سازگار است به عنوان کدهای معنایی ساخته شده است از زمین تا در حالی که طراحی موضوع خود را. سایت شما همیشه در موتورهای جستجوی پیشرو بالاتر خواهد بود.

تم WPML: Kids World با پلاگین های چند زبانه WPML و RTL سازگار است. در نتیجه، سایت شما می تواند به هر زبان از جمله زبانهای راست به چپ ترجمه شود. دسترسی به بینندگان بیشتر در Logistics بسیار جالب است.

کد کوتاه: با استفاده از کد کوتاه، به راحتی هر نوع ماژول را که میخواهید در هر صفحه ایجاد کنید. Blockquotes، دکمه ها و لیست ها، چرخ فلک، پست های سفارشی، تصویر با عنوان، شمارنده شمارنده، جدول زمانی و گواهینامه چرخ فلک به نام چند!

گزینه های سفارشی سازی: ویژوال آهنگساز در کنار کد کوتاه، قدرت فوق العاده ای برای طراحی انواع ماژول ها و صفحات در سایت شما می دهد. تم جهانی کودکان در طرح بندی جعبه و fullwidth با منوی خاصی از گزینه های طرح بندی منو بچه ها می آید. چارچوب Backend قدرتمند، پنل بودا در موضوع کودکان بچه ها ارائه شده است. پنل بودا به راحتی از بسیاری از الزامات سفارشی خود مراقبت می کند.

Portfolios: در مجموع ۹ نوع طرح نمونه کارها در دسترس است. آنها عنوان پوشش، عنوان و نماد پوشش، ارائه، عنوان مدرن، حداقل آیکون، تنها آیکون، دخترانه، کلاسیک و هنر است. تعداد ۹ مجموعه نمونه کارها کلاسیک با گزینه های طرح بندی بی نظیر از قبیل عرض کامل، ۲ تا ۴ ستون ستون با LHS، RHS و گالری و صفحات تنها ارائه شده است.

وبلاگ: وبلاگ نویسی در بهترین حالت در موضوع بچه ها، چرا که شما باید به طور گسترده در مورد موضوعات سیستم های آموزشی و پیشرفت های فعلی بنویسید. ۶ نوع طرح بندی وبلاگ نویسی شامل ستون تک به ۴ طرح ستون با نوارهای سمت چپ و راست فعال شده است. طرح بندی وبلاگ پیش فرض، تاریخ و نویسنده را به سمت چپ، تاریخ چپ، متوسط، برجسته رسانه ای، برجسته رسانه متوسط ​​و همچنین نوارهای جانبی و همچنین گزینه های نوار کناری ارائه می دهد!

انجمن ها: از آنجا که بچه ها با پلاگین های bbPress و BuddyPress سازگار هستند، طراحی شبکه های اجتماعی و انجمن برای ارتقاء گفتگوها توسط شرکت کنندگان آسان می شود.

تم Mailchimp: Theme Kids World با MailChimp که محبوب ترین پلاگین بازاریابی پست الکترونیک آنلاین برای ایجاد پایگاه مشترک شما و مدیریت آنها است، سازگار است.

رسانه های اجتماعی: موضوع جهانی کودکان، راه های مختلفی برای اطمینان از اتصال به شبکه اجتماعی در سایت شما ارائه می دهد. ویجت Instagram یکپارچه و همچنین دیگر لینک های سفارشی و آیکون های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و Google+ است.

بخش پرسش و پاسخ: در دنیای بچه ها مستندات گسترده ای برای بخش پرسش های متداول ارائه شده است، زیرا شما احتمالا بسیاری از پرسش های مربوط به خدمات مختلف ارائه شده را دریافت می کنید. یک صفحه تک تک پرسش ها و پرسش و پاسخ ۱ صفحه وجود دارد که برای رسیدگی به مسائل رایج و همچنین موارد غیر معمول نیز وجود دارد!

 


نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
آخرین مطالب