شما اینجا هستید

قالب وردپرس کودکان و نوجوانان – مراقبت از کودکان Kids

قالب وردپرس کودکان و نوجوانان – مراقبت از کودکان Kids

قالب وردپرس کودکان و نوجوانان – مراقبت از کودکان Kids

قالب وردپرس  Kids مناسب برای کودکان و نوجوانان است که می تواند برای موسسات نگهداری از مهد کودک و روز، گروه های کودکان، بازی های آموزشی، مهد کودک و فروشگاه های بچه ها استفاده شود. Ir دارای تمامی ویژگی های مورد نیاز برای مهد کودک یک وب سایت مراقبت روزانه، و همچنین برای فروشگاه کالاهای کودک یا وبلاگ مراقبت از کودک است. تم دارای رنگ های پر جنب و جوش در وب سایت مهد کودک نیاز است که کاملا قابل تنظیم از طریق پنل مدیریت. تم بسیار آسان است در استفاده، حتی یک کودک می تواند آن را اداره کند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته بصورت تیکت و  تلگرام

بعد از خرید به شما یک پنل کاربری تعلق میگیرد که در آن میتوانید هر مشکلی که دارید را مطرح بکنید تا توسط تیم پشتیبانی کی تم   راهنمایی شوید همچنین میتوانید از طریق تلگرام (۰۹۳۰۱۹۶۴۶۶۷)  با ما در ارتباط باشید ، همه تلاش تیم پشتیبانی رفع مشکلات شما میباشد و تا زمان رفع نشدن مشکل شما، پیگیر رفع مشکل خواهیم بود.

یکی از نکات مهم در خرید قالب وردپرس  بحث پشتیبانی میباشد، چون اکثر قالب ها الان بصورت رایگان در یکسری از سایت ها قرار گرفته اند و بخاطر همین مشتریانی که قصد خرید دارند و میخواهند که هزینه را پرداخت بکنند انتظار پشتیبانی خوب و آپدیت های منظم را دارند که بخاطر همین مورد در کی تم  همه سعی خود را بر روی این ۲ مورد داشته ایم و میتوانید با تلگرام یا ارسال تیکت در ساعات مختلف روز خودتان نیز متوجه پشتیبانی تخصصی و قدرتمند سایت شوید.

قالب کودکان و نوجوانان - مراقبت از کودکان Kids


نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
آخرین مطالب