شما اینجا هستید

قالب وردپرس آموزشی کودک Kids Zone

قالب وردپرس آموزشی کودک Kids Zone

قالب وردپرس|قالب آموزش|قالب مهدکودک|قالب وردپرس کیدز زون|kids Zone

قالب وردپرس آموزشی کودک Kids Zone

Kids Zone | Children & Kids WordPress Theme

قالب وردپرس آموزشی کیدز رون| kids zone با طراحی زیبا مناسب برای مهد کودک، پیش دبستانی می باشد. همینطور این قالب برای هنرهای دستی کودکان،مدرسه و آموزش آنان در نظر گرفته شده است.قالب وردپرس کیدز زون از پلاگین های محبوب مانند WPML، ووکامرس، تقویم رویدادها( دفتر مطبوعاتی) و فرم تماس ۷ پشتیبانی میکند.

بسته نصب سریع قالب وردپرس آموزشی کودک Kids Zone

 برای راه اندازی سریع قالب بسیار مفید میباشد. برای کسانی که تازه قصد راه اندازی سایتشان را دارند بسته نصب سریع میتواند بسیار مفید باشد. شما میتوانید در کمتر از ۵ دقیقه فقط با چند کلیک سایت خودتان را کاملا آماده همانند پیش نمایش فارسی که در سایت ما مشاهده میکنید پیاده سازی بکنید. نصب رایگان قالب از طرف کی تم   نیز انجام میشود و ما در کمترین زمان ممکن سایت شما را با همه امکانات همانند پیش نمایش فارسی پیاده سازی میکنیم.

آپدیت مادام العمر قالب آموزشی کودک Kids Zone

قالب وردپرس آموزشی کودک Kids Zone با توجه به اینکه در هر بار آپدیت قالب و ارائه نسخه جدیدتر مشکلات بسیار زیادی در آن رفع میشوند. ما همیشه به محض ارائه نسخه جدیدتر قالب شروع به بروزرسانی آن قالب در سایت خود میکنیم و همه مشتریان در پنل کاربری خود میتوانند نسخه قبلی را دانلود بکنند.

کدنویسی استاندارد و بهینه قالب و نمایش سایت در رتبه های بهتر گوگل

کدنویسی استاندارد یکی از نکته های بسیار مهم در خرید قالب وردپرس میباشد با توجه به اینکه هیچ مشتری آدرس سایت شما را نمیداد و معمولا مشتریان ز طریق جستجو در گوگل وارد سایت شما میشوند بخاطر همین باید توجه ویژه ای بر روی کدنویسی سئو بکنید تا گوگل بتواند بصورت کامل سایت شما را ایندکس بکند، قالب وردپرس آموزشی کودک Kids Zone بدلیل کدنویسی بهینه و استاندارد موجب می شود تا سایت شما نسبت به رقبا در رتبه های بهتر جستجو های گوگل قرار بگیرد همچنین سرعت لود و بارگذاری بسیار بالای قالب نیز موجب میشود تا در کمترین زمان برای مشتریان شما سایت لود شود.

kids_Zone_future


نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
آخرین مطالب