شما اینجا هستید

دانلود قالب الکترون پرستاشاپ

دانلود قالب الکترون پرستاشاپ

قالب الکترون قالبی مدرن ، ساده ، زیبا و حرفه ای ، پر از امکانات کاربردی ، به صورت کاملا اختصاصی و پیشرفته طراحی شده است ، ریسپانسیو  واقعی بوده و با تمامی دیوایس ها سازگار است . ظاهری دلفریب و مدرن ، کیفیت کدنویسی بالا ، تنوع ماژول ها ، قابلیت شخصی سازی بدون مرز و پشتیبانی مطمئن ، تجربه بی نظیری را در اختیار شما قرار می دهد . با قالب الکترون میتوانید قدم اول کسب و کار آنلاین خود را بلند بردارید و با بزرگترین فروشگاه های اینترنتی ایرانی رقابت کنید . بزرگترین و بهترین قالب ایرانی پرستاشاپ در خدمت شماست ، بی دردسر تجارت کنید

 ساختار اختصاصی آی پرستا ، امکانات حرفه ای ، نهایت سادگی

پرستاشاپ به عنوان یک فروشگاه ساز ماژولار حد و مرزی در امکانات و شخصی سازی ندارد ، اما متاسفانه اکثر قالب های موجود که شعار بهترین بودن را یدک میشکند ، با وجودی که امکانات سرسام آوری را در اختیار شما قرار میدهند اما پیچیدگی های خاص خود را دارند . قالب الکترون همان امکانات را به شیوه ای بسیار ساده و قابل فهم در اختیار شما قرار میدهد و با ساختار هوشمند خود بسیاری از تنظیمات را  در پس زمینه انجام می دهد تا ذهن شما آزادانه در اختیار خلاقیت و  مدیریت فروشگاهتان باشد . بیش از ۳۰ ماژول قدرتمند با تنظیماتی بسیار ساده و قابلیت جاگیری در هوک های مختلف ، در اختیار شماست تا با خلاقیت و سلیقه خود ، فروشگاهی متفاوت از دیگران خلق نمایید .

 با قالب الکترون در مقام یک طراح ، چیدمان ، رنگبندی و ساختار فروشگاه اینترنتی خود را طراحی کنید ، محدودیتی در کار نیست

 

  ۴قالب در دل یک قالب ، خودتان بیشتر خلق کنید

با ساختار منحصر بفردی که قالب الکترون دارد ، بی نهایت چیدمان و رنگبندی در اختیار شماست ، ما با استفاده از همین ویژگی ، ۴ دمو آماده کرده ایم که هر کدام تنظیمات متفاوتی دارند ، در واقع شما با خرید قالب الکترون ۴ قالب تحویل میگیرید که میتوانید با یک کلیک و در عرض کمتر از ۵ دقیقه بین این قالب ها سویچ کنید . نیازی نیست وقت بگذارید ، با ماژول دموسنتر الکترون فقط با یک کلیک و چند تنظیم ساده کلیه تنظیمات به شکل کاملا اتوماتیک و سریع برای شما انجام میشود . قالب الکترون برای خلق کردن طراحی شده است ، حتی اگر هزاران نفر به صورت همزمان از این قالب استفاده نمایند ، میتوانند ظاهر منحصر بفردی را برای فروشگاه خود خلق نمایند . با خرید این قالب ، امکانات گسترده ای در اختیار دارید تا بتوانید در مقام یک طراح دست به کار شده و چیدمان ، رنگبندی و استایل خاص خود را روی قالب اعمال کنید . همه چیز با سلیقه شما خواهد بود ، پس تا میتوانید خلاقیت خود را به کار بگیرید .

 استفاده از فونت تجاری ایران سن سریف + ۴ فونت ایده آل دیگر

هیچ چیز به اندازه یک فونت خوب و خوانا برای یک فروشگاه اینترنتی مفید نخواهد بود ، قالب الکترون از فونت تجاری ایران سن سریف به عنوان فونت اصلی استفاده کرده که خواناترین و بهترین فونت موجود برای وب می باشد .  در کنار آن ۴ فونت خوب دیگر نیز گنجانده شده که میتوانید با سلیقه خود بین آنها سویچ نمایید . این فونت رایگان نیست و آی پرستا به ازای هر قالبی که می فروشد ، هزینه این فونت را به سازنده آن پرداخت می نماید ، در واقع ما هزینه این فونت را پرداخت کرده ایم و شما بدون نگرانی  ، میتوانید از آن بر روی فروشگاه خود رایگان استفاده کنید .

 

 اپلیکیشن ها به کنار میروند ، اپلیکیشن در باطن یک مرورگر !

بازار اپلیکیشن ها برای فروشگاه های اینترنتی داغ شده ، اما دست نگه دارید ، همه ما میدانیم که اپلیکیشن ها محدودیت های خاص خودشان را دارند ، هزینه سرسام آور برای طراحی و نگهداری ، مجاب کردن مشتری برای استفاده از اپلیکیشن  و از همه مهم تر جوابگو نبودن اپلیکیشن برای فروشگاه های متوسط . در واقع مشتریان صرفا اپلیکیشن فروشگاه هایی را نصب میکنند که در سطح یک کشور بین ۱۰ فروشگاه برتر باشند . قالب الکترون با سبک منحصر به فردی که از قالب سهند به ارث برده ، همان محیط و حس و  حال اپلیکیشن را در گوشی های همراه برای مشتریان شما شبیه سازی میکند . نیاز نیست هزینه میلیونی برای طراحی اپلیکیشن پرداخت کنید ، ما در بطن یک مرورگر موبایل ، یک اپلیکیشن طراحی کرده ایم که از لحاظ سرعت و زیبایی همه اپلیکیشن ها را پشت سر میگذارد ! ما در قالب الکترون حد نهایت سادگی ، زیبایی و سرعت را برای مشتریان گوشی های همراه شما فراهم آورده ایم.

چند دهه پیش سر هر کوچه و خیابان یک بقالی وجود داشت که نه تنها تعدد محصولات اندکی داشت ، بلکه ظاهر و نمای درونی و بیرونی آن بسیار ساده و در بهترین حالت بهم ریخته بود ! اما با این وجود مشتریان خاص خودشان را داشتند و به راحتی محصولاتشان را به فروش می رساندند ، به چه دلیل ؟! کاملا واضح است ، نبود رقیب . امروزه راه اندازی فروشگاه اینترنتی به سادگی چند سال قبل نیست ، در هر عرصه که بخواهید وارد شوید تعداد زیادی رقیب خوش آوازه و معروف وجود دارد که سهم زیادی از بازار و اعتماد مشتریان را به خود اختصاص داده اند ، امروز بحث بین بد و بدتر مطرح نیست ، انتخاب بین خوب و خوبتر مطرح است . واضح است که برای رقابت با فروشگاه های اینترنتی بزرگ ، در اولین قدم شما به یک قالب بزرگ و حرفه ای نیازمندید .

یک مشتری تازه که وارد فروشگاه شما میشود هیچ گونه ذهنیتی از شما ندارد ، در قدم اول این ظاهر فروشگاه شماست که اولین باور را در اعماق ذهنش می کارد . باوری که اگر منفی باشد ، بعدها تغییر آن برای شما بسیار هزینه بر و گاهی غیرممکن خواهد بود . پس اگر فروشگاه بزرگی دارید یا اگر در نظر دارید با فروشگاه ها و گردن کلفتان این عرصه رقابت کنید ، به جرات قالب الکترون یکی از بهترین گزینه هایی هست که میتوانید انتخاب کنید تا اولین باور مثبت را در ذهن مشتریانتان بکارید .

 

 لندینگ پیج های زیبا خلق کنید !

صفحات فرود یا لندینگ پیچ از جمله صفحاتیست که میتوانید خلاقیت خود را در آنها به نمایش بگذارید ، یک صفحه فرود خوب میتواند فروش شما در یک بازه زمانی کوتاه را دگرگون نماید ، ما در قالب الکترون امکانی را برای شما فراهم آورده ایم که به سادگی بتوانید صفحات مخصوص فرود طراحی کنید و اینکار به راحتی آب خوردن می باشد .

 

دریایی از ماژول های کاربردی در قالب الکترون

در ادامه به برخی از مهم ترین ماژول هایی که همراه این قالب وجود دارند اشاره میکنیم :

به مرکز کنترل قالب الکترون خوش آمدید ، ماژولی در نهایت سادگی که به شما کمک میکند تا رنگبندی ، فونت و تنظیمات عمومی مربوط به فروشگاه خود را به ساده ترین شکل ممکن و فقط با چند کلیک انجام دهید . نیاز نیست برای تغییر رنگ فلان قسمت از قالب کدنویسی بلد باشید ، همه چیز توسط این ماژول ویژه کنترل میشود . گزینه های این ماژول به صورت ۵ تب گروه بندی شده تا آسوده تر بتوانید با آن کار کنید .

صفحه اول فروشگاه اینترنتی بهترین مکان برای اعمال برخی سیاست های خاص فروش و افزایش فروش برخی محصولات می باشد ، پتانسیلی که صفحه اول یک فروشگاه اینترنتی دارد میتواند فروش شما را در یک لحظه متحول کند . با ماژول بلوک متن در صفحه اصلی میتوانید خدمات خاص خود را متمایز کنید ، پیش فروش های خود را ذکر کنید ، محصولات آینده را توضیح دهید یا کد های تخفیف خود را برجسته نمایید .

ماژول منوی پیشفرض ارتقا یافته پرستاشاپ که قابلیت نمایش تا ۴ سطح زیرشاخه را داراست ، همچنین میتوانید برای هر سرشاخه یک آیکون نیز قرار دهید . این منوی ساده ولی کاربردی هم به صورت عمومی و هم افقی نمایش داده میشود و شما میتوانید با یک کلیک شکل نمایش منو را تغییر دهید . قابلیت های این ماژول به همینجا ختم نمیشود ، مهم ترین رسالت این منو ، در به نمایش گذاشتن شاخه های فروشگاه شما به ساده ترین شکل ممکن در گوشی های همراه می باشد . برخلاف قالب سهند که دو سطحی بود ، در این قالب ، تا ۳ سطح در موبایل منو خواهید داشت .

هدف طراحی قالب الکترون ، پوشش دادن نیاز فروشگاه های بزرگی هست که با پرستاشاپ طراحی  شده اند ، فروشگاه های بزرگی که هزاران محصول و صدها شاخه و زیرشاخه دارند ، طبیعتا جستجو بین این همه شاخه و محصول برای کاربر اسان نخواهد بود ، اینجاست که ماژول جستجوی هوشمند با قابلیت جستجو در یک شاخه خاص میتواند این فرایند را برای مشتری ساده نماید . قابلیت نمایش تصویر کوچک از محصول و قیمت آن از دیگر امکانات این ماژول می باشد .

از یک اسلایدر چه انتظاراتی دارید ؟ تا حد ممکن سریع بوده و جلوی لود فروشگاه را نگیرد ؟ افکت های حرکتی مختلفی داشته باشد ؟ جذاب و دلپسند باشد ؟ اسلایدر حرفه ای قالب الکترون نه تنها همه این موارد را پوشش می دهد ، بلکه امکاناتی فراتر از تصور در اختیارتان قرار میدهد . شاید فکر کنید که این ماژول در مقابل اسلایدر لایه ای که در اکثر قالب های خارجی مشاهده میکنید چندان حرفی برای گفتن نداشته باشد ، اما صبر کنید ، رسالت یک اسلایدر در فروشگاه اینترنتی صرفا برای نمایش موارد مهم برای مشتریان هست نه تفریح و نه دیدن فیلم سینمایی !  ما به جای این تشریفات توخالی و بیهوده ، تمرکز خود را روی سرعت بارگذاری و کارایی اسلایدر معطوف کرده ایم . اسلایدر به عنوان ماژول جدانشدنی و بسیار مهم در فروشگاه های اینترنتی نقش بسزایی در ظاهر و جلب نظر مشتریان دارد . در قالب الکترون اسلایدر بسیار کارآمد ، زیبا و ساده ای را برای شما فراهم آورده ایم که بی شک یکی از بهترین ماژول های اسلایدری هست که برای پرستاشاپ وجود دارد . این اسلایدر قابلیت قرار دادن اسلایدهای جداگانه برای موبایل و پی سی را دارد . میتوانید عکس های متفاوت با سایزهای دلخواه را برای هر دیوایس تعیین کنید . ۳۰ افکت جذاب در این اسلایدر گنجانده شده است . همچنین این ماژول قابلیت نمایش دو اسلاید به صورت همزمان در کنار هم را نیز دارا می باشد

ماژول محصولات شاخه ها همان ماژولی هست که در صفحه اول فروشگاه شما معجزه میکند ، نسخه مخصوص و شخصی سازی شده این ماژول مختص قالب الکترون قابلیت های فراوانی برای شخصی سازی و ایجاد گردونه های لوکس و رنگارنگ از شاخه های دلخواه در اختیار شما قرار می دهد . قابلیت قرار دادن عکس ثابت ، عکس پارالاکس ، پس زمینه و رنگ بندی اختصاصی برای هر بلوک از امکانات این ماژول ویژه می باشد ، میتوانید محصولات را براساس موجودی ، تاریخ بروزرسانی ، تاریخ افزوده شدن و قیمت بچینید ، با این ماژول میتوانید طروات و تازگی را به صفحه خانگی فروشگاه خود برگردانید .

یک ماژول مدیریت بنر بسیار کارآمد و پیشرفته در قالب الکترون تعبیه شده که کلیه نیازهای یک فروشگاه سطح بالا را پوشش میدهد . این ماژول قابلیت ایجاد گروه های مختلف در هوک های  گوناگون را دارد ، میتوانید تعیین کنید که هر بنر در هر دیوایس چه اندازه ای داشته باشد یا مثلا در موبایل کدام بنر غیرفعال یا فعال باشد ، قابلیت سایزدهی برای موبایل ، تبلت ، پی سی و لپ تاپ دست شما را در مانور دادن و خلاقیت باز میگذارد تا صحنه های دلنشینی را با گرافیک فوق العاده به نمایش بگذارید .

یک ماژول بلاگ اوپن سورس با استایل ، ساختار و تم های اختصاصی برای قالب الکترون تمام آن چیزیست که برای بخش بلاگ فروشگاه خود بدان نیاز دارید . این ماژول قابلیت هایی همچون پست های گالری ، ویدیو و صوتی را در اختیار شما قرار میدهد . همراه این بلاگ ، ماژول  آخرین پست های وبلاگ نیز وجود دارد تا بتوانید چند پست آخر را در صفحه اصلی با قالب های مختلف و جذاب به نمایش بگذارید .

همیشه پیشنهاد شگفت انگیز و تخفیف های زمان دار برای مشتریان وسوسه انگیز و جذاب است ، پیشنهاد شگفت انگیز زمان دار بهترین راهکار برای افزایش فروش محصولاتی که با رکود در فروش مواجه هستند می باشد ، یک پیشنهاد زمان دار محدود تنها گزینه ای هست که مشتریان مردد را مجبور به خرید فوری میکند . این ماژول فوق العاده ساده و کارآمد با تنظیماتی مطلوب در اختیار شماست تا محصولاتی که به صورت زمان دار تخفیف قرار میدهید را با ۳ قالب و ظاهر مختلف و در ۲ سایز به نمایش بگذارد .

ماژولی ساده ولی پرکاربرد ، با ماژول اعتمادسازی میتوانید به صورت خیلی شیک و مجلسی اعتماد مشتری ها را جلب کرده و زیبایی دو چندانی به صفحه اصلی فروشگاه خود اضافه کنید ، این ماژول قابلیت شخصی سازی بسیار بالایی دارد ، نه تنها میتوانید تک تک آیتم ها را جداگانه استایل و رنگدهی کنید ، بلکه میتوانید ظاهر ماژول را از بین ۱۳ تم مختلف انتخاب کنید . در این ماژول که به نسبت نسخه قبلی آن در قالب سهند پیشرفت زیادی کرده است ، قابلیت انتخاب ایکون به جای عکس نیز اضافه شده که برای افزایش سرعت لود ایده آل می باشد .

با وجود منوی کاملی که در قالب الکترون وجود دارد ، باز هم وجود یک منوی ثانویه در موقعیتی مثل فوتر فروشگاه میتواند مشتریان تنبل را راضی نگه دارد ، این منوی ساده و تک سطحی با آیکون های جذاب در پایین فروشگاه هم در سئو و هم در ساده سازی ناوبری فروشگاه شما تاثیر شگرفی دارد ، این ماژول تجاری قابلیت انتخاب آیکون و یا غیرفعال سازی آن را داشته و قابلیت انتخاب تعداد زیرشاخه های قابل نمایش را در اختیار شما قرار میدهد .

صفحه تماس با ما در پرستاشاپ امکانات ناچیزی دارد و متاسفانه قابلیت ویرایش یا تنظیمات خاصی در این زمینه وجود ندارد . ما در قالب الکترون این مشکل را با یک ماژول کاربردی و بسیار ساده رفع کرده ایم ، با این ماژول هر چی میخواهید در صفحه تماس با ما به نمایش بگذارید

همیشه جلب اعتماد مشتری یکی از سخت ترین کارهای ممکن در تجارت آنلاین می باشد ، متقاعد کردن مشتری به خرید آن هم در صفحه محصول باید به بهترین شکل ممکن انجام شود . طبق بررسی های انجام شده ، نمایش چند باکس به صورت رنگی با نوشته های اطمینان بخش در زیر دکمه سبد خرید در صفحه محصول ، تاثیر شگرفی در جلب اعتماد مشتری برای کلیک بر روی دکمه سبد خرید خواهد داشت

با این ماژول میتوانید متن دلخواهی را در بالای صفحه سبد خرید به نمایش بگذارید ، همچنین میتوانید رنگ پی زمینه این پیغام را نیز مشخص کنید ، گاهی نیاز هست تا مواردی را به مشتری گوشزد کنید یا نکته ای را یادآوری نمایید

با این ماژول میتوانید برند های فروشگاه خود را با ۴ تم متفاوت در صفحه اصلی به نمایش بگذارید .محمد حسنی ۱ اردیبهشت ۹۷ پرستاشاپ قالب پرستاشاپ بدون نظر 93 بازدید
نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
آخرین مطالب