شما اینجا هستید

دانلود رایگان قالب پرستاشاپ

دانلود رایگان قالب پرستاشاپ

دانلود رایگان قالب پرستاشاپ

 

پرستاشاپ  Prestashop توسعه یافته ترین و پر امکانات ترین اسکریپت فروشگاه ساز در جهان است. اسکریپت های ئی کامرس E-Commerce اسکریپت هایی هستند که امکان راه اندازی یک تجارت آنلاین را برای شما ایجاد می کنند. پرستاشاپ یک ئی کامرس فروشگاه ساز اپن سورس و رایگان است که می توانید به وسیله آن یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی نمایید. اپن سورس به معنی آن است که هسته این اسکریپت بصورت متن باز منتشر شده است و بر روی دامنه یا آی پی یا مواردی از این قبیل کد نشده است. شما می‌توانید پرستاشاپ را رایگان دانلود کرده و بر روی هر دامنه ای به هر تعداد بار که می خواهید نصب و استفاده نمایید.

 

پرستاشاپ Prestashop  یک اسکریپت کاملاً رایگان است. برای استفاده از این اسکریپت توسعه یافته و فوق العاده ارزشمند، نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست. در حقیقت اگر قرار بود یک کمپانی برنامه نویسی اسکریپتی در حد و اندازه پرستاشاپ برای شخصی خاص بصورت اختصاصی طراحی نماید، بطور قطع هزینه چند صد میلیون تومانی هم پاسخگوی هزینه های طراحی چنین فروشگاه سازی نیست اما خوشبختانه این اسکریپت به صورت رایگان و متن باز منتشر شده است.

 

پرستاشاپ Prestashop  طراحی منحصر به فرد خاص خود را دارد. هسته این اسکریپت بسیار بسیار پر امکانات و توسعه یافته است اما بخش قابل توجهی از امکانات این فروشگاه ساز، توسط ماژول های آن به وجود آمده اند. در بسته نصب این اسکریپت ده ها ماژول رایگان گنجانده شده که هر کدام وظایف متعدد و متفاوتی بر عهده دارند. در کنار ماژول های پیش فرض و رایگان این اسکریپت، هزاران برنامه نویس خلاق در سراسر جهان همه روزه در حال طراحی ماژول ها و قالب های رایگان یا تجاری برای این فروشگاه ساز قدرتمند هستند.

 

 

منبع : سایت ipresta.ir

 

 

دانلود رایگان قالب پرستاشاپ با لینک مستقیم 


محمد حسنی ۱۶ شهریور ۹۶ پرستاشاپ قالب پرستاشاپ قالب رایگان پرستاشاپ قالب های رایگان بدون نظر 1637 بازدید
نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
آخرین مطالب