بهترین قالب دایرکتوری
شما اینجا هستید

دانلود رایگان قالب وردپرس چند منظوره Flash

دانلود رایگان قالب وردپرس چند منظوره Flash
خرید رایگان!
کی تم ۲۶ مرداد ۹۶ قالب وردپرس قالب وردپرس رایگان وردپرس بدون نظر 95 بازدید

دانلود رایگان قالب وردپرس چند منظوره Flash

معرفی قالب های رایگان وردپرس  با شما همراه هستیم با یک قالب چند منظوره وردپرس که میتوانید هم از فروشگاه آن برای سایت های فروشگاهی و هم از قالب اصلی برای وب سایت های شرکتی و شخصی استفاده کنید. قالب وردپرس Flash امکانات گسترده ای دارد که میتواند در ایجاد وب سایت شما بسیار مورد استفاده باشد. اما در ادامه در مورد قابلیت های این قالب بیشتر صحبت میکنیم.

قالب وردپرس چند منظوره Flash

  • قالب وردپرس Flash دارای بخش های مختلف برای ایجاد صفحه اصلی است
  • قالب وردپرس Flash از صفحه ساز برای ایجاد صفحات پشتیبانی میکند
  • این قالب دارای فروشگاهی بسیار حرفه ای و قدرتمند است

نکات نصب برای نصب قالب چند منظوره وردپرس

برای نصب این قالب باید ابتدا آن را درون ریزی نموده و سپس تنظیمات اولیه آن را در بخش نمایش و سپس سفارشی سازی انجام دهید سپس باید به بخش برگه ها بروید و برگه صفحه اصلی را در حالت ویرایش باز کنید و در این حالت المان های مختلف موجود را ویرایش نموده و تغییر دهید.البته بر حسب نظر و نیاز وب سایت خود.در نهایت نیز میتوانید با صفحه ساز قالب صفحات دیگری نظیر درباره ما و تماس با ما و… را ایجاد کنید.

 

نصب سریع قالب وردپرس چندمنظوره flash

در روش نصب سریع برای این قالب محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست.اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزار ها و درون ریزی وارد نمائید.

 

قالب رایگان وردپرس فروشگاهی , قالب رایگان وردپرس شرکتی , قالب خبریرایگان وردپرس , بهترین قالب های وردپرس , قالب وردپرس دانلود , آموزش نصب قالب وردپرس , قالب رایگان , دانلود قالب رایگان وردپرس

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
آخرین مطالب
support
پشتبانی
09301964667
درخواست پشتیبانی
Please Wait
Please Wait