شما اینجا هستید

دانلود قالب بیشه پرستاشاپ

دانلود قالب بیشه پرستاشاپ

قالب بیشه، اقتصادی، زیبا و به روز

بر خلاف سایر قالب های اقتصادی، قالب بیشه دارای طراحی منحصر به فرد و زیباست. تصاویر کشیده و بزرگ، اسلایدشو عریض، امکانات مناسب، انیمیشن های مختلف و … در کنار ساختار به روز و هزینه مقرون به صرفه، یک قالب تمام عیار را برای شما فرآهم می کنند.

 

طراحی چشم نواز

طراحی قالب بیشه، برگرفته از طبیعت می باشد. همانطور که پیچ و انحنای المان های مختلف در طبیعت باعث جذابیت و زیبایی آن شده، سعی کردیم در قالب بیشه نیز این طبیعت را حفظ کنیم. در این قالب تلاش ما بر استفاده از کمترین شکستگی بوده است تا چشم هنگام مرور فروشگاه شما به هیچ عنوان خسته نشود.

 

 

ساختار اپلیکیشن مانند

این روزها، با گسترش دامنه استفاده ز تلفن ها و تبلت های هوشمند، اکئر کاربران ترجیح می دهند رابط کاربری آن ها در دسکتاپ نیز به راحتی این دستگاه ها باشد. به همین دلیل رابط کاربری قالب بیشه، اساسا بر پایه موبایل ها و تبلت های هوشمند طراحی شده است.

اسلایدشو خاص و حرفه ای

در اکثر قالب های اقتصادی موجود، اسلایدشو بکار رفته محدودیت پهنا داشته و و زیبایی چندانی ندارد. اما در قالب بیشه اسلایدشو با عرض تمام صفحه این کاستی را رفع میکند. البته این تمام ماجرا نیست! سازگاری اسلایدشو با دستورات لمسی و افکت و انیمیشن های تعویض اسلایدهای آن مکمل کارایی و زیبایی این اسلایدشو هستند.

 

امکان درج منو (آیکون) شاخه ها

در قالب بیشه می توانید با استفاده از ماژول منوی شاخه ها، یک آیکون دلخواه برای هر شاخه در صفحه اصلی فروشگاه خود درج کنید. این کار دسترسی مشتریان شما را به دسته بندی های اصلی فروشگاه شما سریع تر و راحت تر می کند.

 

خبرنامه، پاپ آپ، همیشه در دسترس

این بار طراحی متفاوتی را برای بخش خبرنامه در نظر گرفتیم. در اولین بازدید کاربر از سایت شما، خبر نامه به شکل پاپ آپ باز خواهد شد. این عمل هر ۷ روز نیز برای همان کاربر تکرار میگردد. جدای از آن، برای حذف بخش بزرگ و زننده ثبت نام در خبرنامه در فوتر، آن را حذف کردیم و بجای آن کلیدی برای باز شدن پاپ آپ خبرنامه تعبیه کردیم.

 

 

پارالاکس، تلفیق زیبایی و تاثیر گذاری

در طراحی های مدرن، عناصر جدید زیادی وارد این حوزه شده اند که استفاده صحیح از هر یک از آن ها می تواند تاثیر مثبتی بر روی ذهن مخاطب بگذارد. پارالاکس نیز یکی از این عوامل است. پارالاکس یا همان اختلاف منظر با ثابت نگه داشتن یک بخش و متحرک کردن بخش دیگر هنگام اسکرول علاوه بر زیبایی باعث تاثیر دو چندان در ذهن مخاطب می گردد.

 

تکنولوژی های جدید

همیشه در قالب های آی پرستا تلاش کردیم از آخرین تکنولوژی های موجود بهره ببریم. قالب بیشه نیز از این قانون مستثنی نیست و نه تنها به صورت واکنش گرا و با استفاده از فریم ورک بوت استرپ طراحی شده، بلکه از جدیدترین نسخه اسکریپت Owl نیز بهره میبرد. این اسکریپت محصولات جدید، پرفروش، پرطرفدار و تخفیف خورده شما را به صورت گردونه نمایش می دهد، در عین حال با دستورات لمسی نیز برای دستگاه های دارای قابلیت Touch سازگار است. از این اسکریپت در بخش هایی همچون اسلایدشو نیز بهره گرفته شده است.

رنگ بندی بی نهایت، هوشمند

بیشه نیز همانند سایر قالب های آی پرستا، دارای سیستم هوشمند رنگ بندی است و با دریافت دو رنگ اصلی و دو رنگ فرعی تمام فروشگاه شما را به دقت رنگ آمیزی می کند. در کنار این سیستم رنگ بندی، سه رنگ پیش فرض آبی، سبز و قرمز نیز با رعایت اصول هارمونی رنگ تعبیه شده است که با یک کلیک روی فروشگاه شما اعمال می گردد.

انیمیشن هدر

در نهایت برای تکمیل زیبایی های قالب بیشه، انیمیشنی نرم و زیبا گنجاندیم. رنگ هدر سایت، علاوه بر این که ترکیب دو رنگ محو شده (قابل تغییر) می باشد، این رنگ ها به صورت خیلی نرم و آهسته در حال چرخش و جابجایی با یکدیگر هستند تا خستگی را از چشمان کاربر بربایند.


محمد حسنی ۱ اردیبهشت ۹۷ پرستاشاپ قالب پرستاشاپ بدون نظر 180 بازدید
نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
آخرین مطالب