دانلود قالب وردپرس آموزشی و آموزشگاهی  eSmarts  | LMS
شما اینجا هستید

بهترین و پرفروش ترین قالب های دایرکتوری و ثبت آگهی directory-listings

بهترین و پرفروش ترین قالب های دایرکتوری و ثبت آگهی directory-listings
کی تم ۳ دی ۹۶ پرفروش‌ترین قالب‌ها بدون نظر 35 بازدید

بهترین و پرفروش ترین قالب های دایرکتوری و ثبت آگهی directory-listings

 

  1. قالب وردپرس حرفه ای دایرکتوری Listify

قالب وردپرس دایرکتوری Listify یک قالب مدرن برای وب سایت دایرکتوری می باشد که این قالب برای سایت های که در زمینه نیازمندی فعالیت می کنند  مناسب است. علاوه بر آن این قالب یک قالب کامل برای دادن یک احساس مثبت به مشتریان خود است. قالب دایرکتوری Listify را از بسیاری از ابزارهای عالی برای فعال کردن ویژگی ها قالب از طریق استفاده از گزینه های قالب کمک خواهد کرد، شما همچنین می توانید  این قالب به راحتی سفارش سازی کنید بدون نیاز به دانش حتی  کد نویسی. 

قالب دایرکتوری Listify که یکی از بهترین و زیباترین ها در بین قالب های وردپرس  میباشد که با توجه به همه کاره بودن قالب و پنل تنظیمات بسیار پیشرفته با امکانات بسیار زیبا و ظاهر بسیار زیبا و کدنویسی بهینه میتوان لقب یکی از بهترین قالب وردپرس های بازار را به قالب دایرکتوری Listify داد. طراحی کاملا واکنشگرا و نمایش صحیح در موبایل و تبلت، ظاهر بسیار زیبا، سازگار با همه نسخه های ووکامرس، کدنویسی عالی و لود شدن بسیار سریع، صفحه ساز و وغیره فقط برخی از ویژگی های قالب دایرکتوری Listify میباشد.

 

تعداد فروش تا ۳دی ماه ۹۶ : ۱۴,۳۰۹

محصول سایت : ۲۰۱۴

توضیحات بیشتر…

 

قالب وردپرس دایرکتوری Directory

 

قالب وردپرس ثبت آگهی و دایرکتوری | Directory یک قالب مدرن برای وب سایت دایرکتوری و ثبت آکهی ( قالب نیازمندی وردپرس )می باشد که این قالب برای سایت های که در زمینه نیازمندی فعالیت می کنند  مناسب است. علاوه بر آن این قالب یک قالب کامل برای دادن یک احساس مثبت به مشتریان خود است. قالب  آگهی و دایرکتوری  | Directory را از بسیاری از ابزارهای عالی برای فعال کردن ویژگی ها قالب از طریق استفاده از گزینه های قالب کمک خواهد کرد، شما همچنین می توانید  این قالب به راحتی سفارش سازی کنید بدون نیاز به دانش حتی  کد نویسی. 

قالب  آگهی و دایرکتوری |  + Directory که یکی از بهترین و زیباترین ها در بین قالب های وردپرس  میباشد که با توجه به همه کاره بودن قالب و پنل تنظیمات بسیار پیشرفته با امکانات بسیار زیبا و ظاهر بسیار زیبا و کدنویسی بهینه میتوان لقب یکی از بهترین قالب وردپرس های بازار را به قالب آگهی و دایرکتوری | Directory  داد. طراحی کاملا واکنشگرا و نمایش صحیح در موبایل و تبلت، ظاهر بسیار زیبا، سازگار با همه نسخه های ووکامرس، کدنویسی عالی و لود شدن بسیار سریع، صفحه ساز و وغیره فقط برخی از ویژگی های قالب  Directory میباشد.

 

توضیحات بیشتر…

قالب وردپرس استخدام و کاریابی جابفای | Jobify (رزومه)

قالب وردپرس  کسب و کار و استخدام Jobify کاری بی نظیر و محدود در عرصه استخدام و جذب نیرو می باشد.  این قالب وردپرس که یکی از بهترین و حرفه ای ترین قالب های استخدام می باشد قدرت و اعتبار خاصی در بین رقبای خود دارد. و باور کنید این قالب قویتر از سیستم های داخل کشور است شما به هر شکلی می توانید این قالب را سفارشی کنید! گرافیک روان و جذابی دارد که کاربر را محو یک نقطه خاص می کند. قابلیت مارک کردن محل کار بر روی نقشه، واکنشگرا به تمامی مرورگر ها از جمله تبلت ها و گوشی های هوشمند، انجام عملیات بدون رفرش کردن صفحه تمامی دستورات در پس زمینه اجرا می شود. از این جزئیات که بگذریم باید خودتان قالب را مشاهده کنید و با کمی و کیفی بیشتر قالب آشنا بشید خلاصه این قالب در تنظیمات و ابزارها دست شما را باز باز کرده است. یعنی شما هر قسمت را به سادگی از پنل مدیریت می توانید سفارشی کنید و یا هر ابزاری از بین ۱۰۰ ها ابزار سایت در هر نقطه ای قرار دهید.

<a href=

قالب وردپرس استخدام و کاریابی جابفای | Jobify (رزومه)" width="1072" height="338" srcset="https://ktheme.ir/wp-content/uploads/2017/12/256.png 1072w, https://ktheme.ir/wp-content/uploads/2017/12/256-300x95.png 300w, https://ktheme.ir/wp-content/uploads/2017/12/256-768x242.png 768w, https://ktheme.ir/wp-content/uploads/2017/12/256-1024x323.png 1024w" sizes="(max-width: 1072px) 100vw, 1072px" /> قالب وردپرس استخدام و کاریابی جابفای | Jobify (رزومه)

 

توضیحات بیشتر…

برچسب ها:
نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
support
پشتبانی
09301964667
درخواست پشتیبانی
Please Wait
Please Wait