دانلود قالب وردپرس آموزشی و آموزشگاهی  eSmarts  | LMS
شما اینجا هستید

۷ پلاگین وردپرس برای ساده سازی فرایند کاری شما

۷ پلاگین وردپرس برای ساده سازی فرایند کاری شما

۷ پلاگین وردپرس برای ساده سازی فرایند کاری شما

۷ پلاگین وردپرس برای ساده سازی فرایند کاری شما

به طور معمول وقتی که یک کسب و کار گردش کاری خود را به صورت خودکار در نظر می گیرد، نیاز به تعدادی ابزار برای پوشش همه پایه‌های کاری خود دارد. شما احتمالا این کار را با نرم افزار CRM، ابزار مدیریت مالی و یک پلت فرم برای ایجاد همکاری بین این ابزارها انجام می‌دهید. البته، این به این معنی نیست که استفاده از ابزارهای چندگانه ناکارآمد باشد؛ اما شما به سادگی می‌توانید با استفاده از ابزارهایی که بهترین کارایی  را برای این کار خاص دارند، به این هدف برسید.

اگر به دنبال مدیریت و تسهیل گردش کار برای چهره دیجیتالی کسب و کارتان هستید فقط یک ابزار لازم دارید و آن وردپرس است. با هزاران هزار پلاگینی که به زیبایی تمام طراحی شده اند، می توانید تعدادی از فرآیندها را ساده کرده و در انجام آنها از وقت خود بیشترین استفاده را بکنید.

به عنوان یک شرکت خوددرآمد یا آژانس، می دانید بررسی و ساماندهی ایمیل‌ها، برنامه ریزی جلسات مشتری و خیلی از موارد دیگر به چه اندازه می‌تواند خسته کننده و گیج کننده باشد. همه کاری که میخواهید انجام دهید، تمرکز بر انجام کار و مدیریت کسب و کارتان است. بنابراین، اگر شما قبلا از این ۷ پلاگین وردپرس استفاده نکرده‌اید تا جریان کاری خود را ساده کنید، الان وقت شروع آن است.

پلاگین وردپرس Ninja kick

بدون وجود یک فرم تماس برای ارتاط بازدیدکنندگان با شما، آنها مجبور خواهند بود به دنبال ایمیل یا راه ارتباطی دیگر خواهند بود و این روش های ناگزیر زمان‌بر خواهند بود. با Ninja Kick، شما می توانید مراحل تماس بین بازدید کنندگان و خودتان را ساده کنید.

موضوع جالب در مورد Ninja Kick این است که این پلاگین فقط یک پلاگین فرم تماس نیست. بلکه افزونه‌ای‌ است که زمانی را که بازدید کنندگان برای پیدا کردن فرم تماس باید بر روی CTA کلیک کنند، حذف می‌کند. با استفاده از این افزونه، فرم تماس با شما بر روی صفحه ظاهر شده، بازدید کنندگان را در یک نقطه نگه می‌دارد و در همان زمان خواسته‌شان را برآورده می کند.

پلاگین وردپرس superfly

مثال دیگری برای حذف زمان اضافی به هنگام گردش کاربر در سایت، استفاده از پلاگین Superfly است. به همان شیوه ای که Ninja kick کار می کند، این افزونه باعث می شود ناوبری وب سایت شما به راحتی با تعویض نیاز به کلیک بر روی آن باز شود. همچنین با ایجادیک انیمیشن ناوبری جذاب و جالب‌تر باعث تمرکز بازدید کنندگان شا بر روی سایت می شود.

پلاگین وردپرس Email Customizer

کسانی که با WooCommerce کسب درآمد کرده اند می دانند حفظ ارتباط با مشتریان ، می دانند چقدر مهم است و هرگز نباید با یک بار خرید پایان یابد. به همین دلیل ایمیل های معاملاتی حتی پس از فروش بخش مهمی در حفظ ارتباط با مشتریان است. البته، این ایمیل ها باید ساخته شوند و به مشتریان شما منتقل شوند. لازم است بدانید راهی برای بهینه سازی این فرآیند با افزونه Email Customizer وجود دارد.این افزونه علاوه بر اینکه به شما کمک می کند تا ایمیل های معاملاتی را ایجاد کنید، بلکه پاسخ خودکاری که ارسال می‌کند یک “تشکّر”ساده نیست و چیزی شگفت انگیز تر از آن است.

 

این صفحه درحال بروزرسانی است…

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
support
پشتبانی
09301964667
درخواست پشتیبانی
Please Wait
Please Wait