شما اینجا هستید

مطالب تکراری به سئو سایت آسیبی نمی زند

مطالب تکراری به سئو سایت آسیبی نمی زند
کی تم ۱ مهر ۹۶ سئو بدون نظر 48 بازدید

مطالب تکراری به سئو سایت آسیبی نمیزند

سلام دوستان

تعجب نکنید. مطالب تکراری به سئو سایت اصلا آسیب نمی زنه، اینو واسه این نمیگم که مخاطب جذب کنم. این مطلب واقعا صحت داره. مسئله مطالب تکراری موضوعیه که ذهن همه وبمسترها را به خودش مشغول کرده. چرا که در سیستم های مدیریت سایت امروزی به راحتی مطالب تکراری ایجاد میشن و شاید مطالبی توی همین سایت کی تم ۲ بار تکرار شده باشه.

مدیر ارشد گوگل، Matt Cutts در ویدوئویی در پاسخ به این سوال که شرایط مطالب تکراری که بر نتایج جستجو تاثیر میزاره چیه؟ ۲ بار به صورت قاطع اعلام میکنه که نباید نگران این موضوع باشید و در صورت وجود مطالب تکراری در یک سایت و اسپم نبودن اونها، گوگل نهایتا صفحات تکراری (نه مطلب اصلی) را از نتایج حذف میکنه.

 

مطالب تکراری به سئو سایت آسیبی نمیزند

نکته مهمی که در اون ویدئو مت بهش اشاره میکنه همین اسپمی نبودن مطلب تکراری هست. البته به مسئله کار بیش از حد روی کلمات کلیدی هم اشاره شده که نباید فراموشش کنیم.

نکته ی مهم: این مقاله و عنوان اون مربوط به مطالب تکراری در یک سایت است و نه اینکه مطالب یک سایت دیگر را عینا کپی کنیم و مشکلی هم پیش نیاد چون این کار اصلا درست نیست و گوگل هم با اون برخورد میکنه.

دوستان باید به این مسئله توجه کرد که تلاش گوگل، نمایش بهترین نتایج به جستجوگران و حذف مطالب تکراری و اسپم از نتایج هست. پس اگه بصورت عادی دارید مطلب میزنید و نگران این هستید که مطالب شما در برچسب ها و دسته های مختلف ممکنه تکراری شناسایی بشه و گوگل سایت شما را اسپم کنه، دیگه نگران  این موضوع نباشید و به کار خودتون ادامه بدید.

ولی اگه بیخود و بی جهت در نوشته ها از کلمات اصلی استفاده می کنید و یا اینکه برچسب های زیاد و دسته بندی های زیاد برای افزایش بیهوده ایندکس ایجاد می کنید، مطمئن باشید این صفحات توسط گوگل شناسایی میشه و از ایندکس ها حذف میشه و حتی ممکنه در صورت زیاد بودن این موارد سایت اسپم بشه.

موفق باشید.

منبع: کی تم

 

 

 

 

 

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟بدون نظر
support
پشتبانی
09301964667
درخواست پشتیبانی
Please Wait
Please Wait