دوره های آموزشی وردپرس ، جوملا، اپن کارت، پرستاشاپ و مجنتو   به صورت آنلاین (گروهی و خصوصی ) توسط اساتید مجرب

شماره تماس : ۰۹۳۰۱۹۶۴۶۶۷

ظهور فناوری اطلاعات و ارتباطات، باعث ایجاد تحولات اساسی در حوزه­‌های مختلف زندگی بشر شده است. تجارت و کسب وکار، یادگیری، اطلاع­‌رسانی و … همگی با ظهور فناوری اطلاعات، شکل جدیدی به خود گرفته­اند. ادارات وسازمان‌ها، کسب وکارها، دانشگاه‌ها و… از حالت کاملا سنتی خارج شده و برای ماندن در عرصه رقابت، ناگزیر به سمت  اینترنتی شدن پیش‌رفته‌اند. در این میان یکی از عواملی که می‌تواند تاثیر جدی در جذب مخاطب برای هریک از موارد مذکور داشته باشد، داشتن یک وبسایت خوب و کاربرپسند است.

تاکنون ابزارهای مختلفی جهت ساختن یک وبسایت خوب ارائه شده‌اند. از جمله این ابزارها می‌توان به سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا و نیز فروشگاه‌سازهای اپن‌کارت، پرستاشاپ و مجنتو اشاره کرد. اگر در حوزه طراحی سایت فعالیت دارید، حتما با این ابزارها آشنا هستید. در غیر این صورت می‌توانید توضیحات کلی در مورد هریک را در ادامه بخوانید.

وردپرس یک نرم افزار تحت وب متن باز (open source)   است که در دسته سیستم های مدیریت محتوا یا همان CMS ها که مخفف (Content Management System)است، قرار می‌گیرد. سیستم وردپرس رایگان است و هر کاربری می‌تواند فایل های مربوطه آن را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهد. البته بدیهی است که وردپرس بخشی از نیازهای کاربران را برآورده می کند. اما برای شخصی سازی و برآورده ساختن سایر نیازها، آموزش‎‌هایی در این زمینه لازم خواهد بود. لازم به ذکر است ۶۷% سایت‌های جهان از وردپرس برای راه‌اندازی وبسایت خود استفاده کرده‌اند.

جوملا یکی دیگر ابزارهای چند منظوره برای راه‌اندازی وبسایت است که که شما را قادر به ایجاد و ساخت سایت یا برنامه‌های مختلف و قدرتمند تحت وب می‌نماید. در ساخت و بهره برداری جوملااز جنبه های مختلف سعی شده‌است سادگی کار با آن رعایت شود. جوملانیز همانند وردپرس یک سیستم رایگان و متن باز  بوده و به راحتی در دسترس همگان می‌باشد. امروزه میلیون ها نفر در سراسر جهان از جوملابرای مدیریت محتوا استفاده می‌کنند.

ذکر این نکته ضروری است که وردپرس و جوملابرای ایجاد هرنوع وبسایتی ازجمله وبسایت‌های خبری، آموزشی، تفریحی، املاک، شخصی و حتی فروشگاهی کاربرد دارند.

اما اگر شما به دنبال راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین هستید، فروشگاه‌ساز اپن کارت می‌تواند یک انتخاب برای راه‌اندازی سایت شما باشد. فروشگاه ساز حرفه ای و متن باز اپن کارت براساس ویژگی‌های بسیار غنی و کاربردی و همچنین ظاهری بسیار جذاب و کاربرپسند طراحی شده که باعث می‌شود فروشنده بتواند یک فروشگاه اینترنتی کامل و منحصر به فرد را ایجاد و از آن برای کار و تجارت خود در اینترنت استفاده نماید.

همچنین شما گزینه‌های دیگری برای ساختن یک فروشگاه اینترنتی در پیش‌رو دارید. پرستاشاپ فروشگاه ساز متن‌باز است که به دلیل ساختار برنامه نویسی عالی و پویایی و قدرت تیم پشتیبانی که به سرعت نواقص و اشکالات گزارش شده در این نرم افزار را رفع کرده و امکانات جدید به آن اضافه می‌کردند، به سرعت رشد کرد و مورد استقبال عمومی قرار گرفت. در حال حاضر پرستاشاپ در حوزه کاری خود، یکی از قویترین اسکریپت‌های مطرح در سطح جهان است.

ابزار دیگری که می‌توانید از آن به‌عنوان فروشگاه‌ساز استفاده کنید، مجنتو نام دارد که یکی از پیشرفته‌ترین، قوی‌ترین و محبوب‌ترین نرم‌افزارهای رایگان و متن باز برای طراحی فروشگاه اینترنتی است. مطابق بررسی‌های aheadWorks، مجنتودر حدود ۳۰ درصد از فروشگاه‌های اینترنتی موجود به کار گرفته شده‌است.  مجنتوبه‌گونه ای طراحی شده است که افراد عادی ( نه الزاما توسعه دهندگان) نیز بتوانند از آن استفاده کنند.

هرچند ابزارهای فروشگاه‌ساز امکاناتی برای ساخت فروشگاه پیش‌بینی کرده‌اند، اما لازم به ذکر است سیستم وردپرس بیشتر این امکانات را به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

واحد آموزش گروه تجاری کی‌تم مفتخر است با ارائه آموزش‌های آنلاین به‌صورت گروهی و خصوصی، شما را در راه رسیدن به توانایی لازم برای کار با هریک از این ابزارها همراهی کند. این آموزش‌ها شامل آموزش کار با وردپرس ، آموزش کار با قالب‌های وردپرس ، آموزش کار با جوملا، آموزش کار با قالب‌های جوملا، آموزش کار با پرستاشاپ ، آموزش کار با قالب‌های پرستاشاپ ، آموزش کار با اپن کارت ، آموزش کار با قالب‌های اپن کارت و در نهایت آموزش کار با مجنتوو آموزش کار با قالب‌های مجنتو می‌باشد. سرمایه ما اعتماد شماست…